KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Salg:
annoncer.frederikssund@lokalavisen.dk
Redaktion:
redaktion.frederikssund@lokalavisen.dk
Sporten:
sport.frederikssund@lokalavisen.dk

Redaktion:
Henrik Gregersen, lokalredaktør
Tlf: 4590 8175
Mobil: 2080 7030
hg@lokalavisen.dk

Birgitte Masson, journalist
Tlf: 4590 8178
Mobil: 4124 8188
bm@lokalavisen.dk

Jesper Kappel, journalist
Tlf: 4590 8118
Mobil: 2211 7451
jesper.kappel@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-hillerod@lokalavisen.dk

Salg (Print & Digital):
Peter Darum, Salgschef
Tlf: 4590 8181
Mobil: 5121 0416
peter.darum@lokalavisen.dk

Marianne Dyreborg, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8119
Mobil: 3010 3306
marianne.dyreborg@lokalavisen.dk

Peter Smith, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8067
Mobil: 3068 2841
peter.smith@lokalavisen.dk

Thomas Kragh, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8076
Mobil: 5076 4354
thomas.kragh@lokalavisen.dk

Gitte Heiden, Mediekonsulent
Tlf: 6021 3547
Mobil: 3068 2841
gitte.heiden@lokalavisen.dk



Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her