Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Salg: annoncer.frederikssund@lokalavisen.dk
Redaktion: redaktion.frederikssund@lokalavisen.dk
Sporten: sport.frederikssund@lokalavisen.dk

Redaktion:
Henrik Gregersen, lokalredaktør
Tlf: 4590 8175
Mobil: 2080 7030
hg@lokalavisen.dk

Birgitte Masson, journalist
Tlf: 4590 8178
Mobil: 4124 8188
bm@lokalavisen.dk

Jesper Kappel, journalist
Tlf: 4590 8118
Mobil: 2211 7451
jesper.kappel@lokalavisen.dk

Administration:
Helle Wulff
Tlf: 4590 8179
hw@lokalavisen.dk

Administration:
Michael Larsen, Markedschef
Tlf: 4590 8182
michael.larsen@lokalavisen.dk

Salg:
Lisbeth Chabert, Salgschef
Tlf: 4590 8181
Mobil: 3038 2836
lc@lokalavisen.dk

Pia Vivian Andersen, mediekonsulent
Tlf: 4590 8116
Mobil: 2361 9919
pa@lokalavisen.dk

Ivona Grgic, mediekonsulent
Tlf: 4590 8343
Mobil: 3010 3315
ig@lokalavisen.dk

Torben Søberg Larsen, Mediekonsulent
Tlf: 4590 8135
torben.s.larsen@lokalavisen.dk

Bolig/Motor:
Lisbeth Chabert
Mobil: 3038 2836
lisbeth.chabert@lokalavisen.dk

Online annoncering:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Frederikssund
Askelundsvej 2
3600 Frederikssund

Salg: 4590 8000
Administration: 4590 8070
Fax: 4590 8189

Kontortid:
Man - ons: kl. 9.00 - 16.00
Tor - fre: kl. 9.00 - 15.00
Lørdag: lukket
Deadlines
Lokalavisen Frederikssund: 

Redaktionelt stof:
fredag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
fredag kl. 12.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00

Lokalavisen Frederikssund Weekend: 

Redaktionelt stof:
tirsdag kl. 12.00
Korrekturannoncer:
tirsdag kl. 10.00
Privatannoncer (til lykke, køb/salg m.m.):
tirsdag kl. 12.00
Alle andre annoncer:
tirsdag kl. 12.00
Prisliste
Annonce
Annonce
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere
Politiken
Seneste nyt
Ekstra Bladet
Seneste nyt
Jyllands-Posten
Seneste nyt